Hakkımızda

Kurulduğumuz günden beri Kayseri ve civarında araba sahibi olan herkese en kaliteli ürünü sunmaya çalışan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.  Araçlarda farklı bir görünüm  isteyen sürücüler için, modern bir çizgide araç aksesuar tedariği sağlamaktayız . Bu alanda dünyaca en ünlü markaları fırsat buldukça bünyemize katıp sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin isteklerine uygun aksesuarı raflarımızda bulundurmak ve bunlarla araçlarınızı en güzel şekilde süslemek, arabanıza modern bir çizgi kazandırmak, özgün bir görünüm vermektir.

Misyonumuz

Piyasadaki en kaliteli oto aksesuar ürünlerini müşterilerimizle en uygun fiyata buluşturmak, müşterilerimizin beğenilerine en üst dereceden hitap edebilmek, müşterilerimizin oturduğu yerde beğendiği aksesuarı en uygun fiyata internet üzerinden sipariş verebilmeyi hedefliyoruz.

Bunların dışında araçlarınızın dış görünümünü daha modern bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, araç folyo kaplama, cam filmi, boya koruma, seramik kaplama gibi hizmetler de vermekteyiz. İç aksesuar olarak müzik sistemi montajı, görüntü multimedya montajı, park sensörü kamera montajı gibi hizmetler de vermek misyonumuz arasındadır.

Size özel araç istemeniz sizin hakkınız, bizim de sizin istediğiniz gibi bir görünüm ortaya çıkarmak ve arabanıza farklı bir hava kazandırmak işimiz…