Araç Aydınlatma Ürünleri

Oto aksesuarları kategorisinin altındaki bu bölümde binek ve yük tüm araçlarda kullanılan çeşitli ebat ve ışık kapasitesindeki far ve lamba gibi otomobil aydınlatma ürünleri çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çok sayıda oto aydınlatma ürünlerine ulaşabilir, dilediğiniz markayı seçerek, yolunuzu kaliteli şekilde aydınlatabilirsiniz. Ayrıca, otomobil içinde ve dışında olmak üzere farklı alanları aydınlatmada kullanılan otomobil aydınlatma ampulleri set halinde ya da tek olarak satın alınabiliyor.

Oto aydınlatma ürünlerini iç ve dış aydınlatmada kullanılan far ve lamba olarak iki kısma ayrılıyor. Genellikle dış aydınlatmada kullanılan farların yolu iyi aydınlatması ve keskin olmayan bir ışık yayması, zorlu hava şartlarında ise daha keskin ışık yayması bekleniyor. Bu kategoride özellikle yağmurlu ve sisli havalarda daha çok tercih edilen, karşıdan gelen sürücüyü rahatsız etmeyen, bununla birlikte yolu daha iyi aydınlatan ve daha fazla ışık veren farlar bulabilirsiniz. Tercihiniz parlak ışık kullanmaktan yana ise, tek bir yüzeyden birden fazla ışık yayılmasını sağlayan LED tipi farları da bulabilirsiniz. Ayrıca, sis lambası, park ampulü, stop/sinyal ampulü, sis lambası, gündüz ledi gibi aracın farklı bölümlerinde dış aydınlatma amacıyla kullanılan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Oto aydınlatma ürünleri olarak iç aydınlatmada ise arabanın tavanında, torpido bölümünde, dikiz aynasında kullanılan ampullere bu bölümde ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza, beklentilerinize, hava ve çevre şartlarına en uygun oto aydınlatma ürünlerini seçerek hem sizin hem de diğer şoförlerin göz sağlığını koruyabilir, farların aydınlatma kalitesini de artırabilirsiniz.