Araç Bakım Ürünleri

Otomobil bakımının gerçekleştirilmesi için bir çok çeşit oto bakım ürünleri geliştirilmiştir. Oto bakımının düzenli olarak yapılması, otomobil ömrünü uzatır ve parçalarının daha uzun süre sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirebilmesini sağlar. Oto bakım ürünleri arasında; oto temizlik ürünleri ve oto yıkama ürünleri gibi bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Oto kuaför ürünleri olarak da bilinen, otomobilin temizlik ve bakımında kullanılan bazı ürünler bulunmaktadır.

Pasta ve cila ürünleri, oto yıkama şampuanları, oto kuaför ürünlerine örnek verilebilir. Automix oto şampuanı sayesinde aracınızın üzerindeki kiri, böcek artıklarını ve diğer maddeleri kolayca temizleyebilir, aracınıza temiz ve parlak bir görüntü verebilirsiniz. Aracınızın camlarını temizlemek için oto cam suyundan faydalanabilirsiniz.

Oto cam temizleme suları sayesinde camlarınızın üzerindeki sinek lekelerini, yağmur lekelerini ve dışarıdan oluşan toz lekelerini kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca oto cam temizleme sularının yağmur kaydırıcı özelliği sayesinde, yağmurlu günlerde araç kullanırken dışarısını daha net görebilirsiniz. Kış mevsiminde kullanılmak üzere üretilmiş antifrizli kışlık cam suyunu, kış aylarında donma ihtimallerini engellemek için tercih edebilirsiniz.