Oto Performans ve Ekonomik Yazılım (Chip Tuning)

Remaps ticari araçlarınızda %4 ila %20 arasında yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Gerek şehir içinde dur-kalklarda gerekse uzun yolda rampalarda, sürekli vites küçültmek veya küçük viteslerde uzun süre kullanmak zorunda olmak, hem aracın motorunu yorar hem de fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Bununla birlikte düşük hızlarda seyir etmenin getirdiği zaman kaybı da cabası.

Yazılım sonrası aracınızın marka ve modeline göre mevcut motor gücü 100 Hp kadar, mevcut torkuda 200 Nm kadar yükselir. Bu sayede aracınız çok rahat bir şekilde ve bir üst vites kullanılarak hızlanabilecektir.

Ayrıca özellikle yakıt tasarrufu isteyen müşterilerimize hazırlanan yazılımlarda yapılan özel hava yakıt karışım ayarları sayesinde elde edilen tasarruf miktarı da artmaktadır.

Fabrikasyon olarak bu işlemlerin yapılmamasının sebebi, üretici firmaların aracı tüm dünya pazarına satması, her türlü hava, yakıt ve Euro egzoz normlarına göre programlamış olmasıdır. Türkiye hava şartları, sadece eurodiesel yakıt kullanımına göre egzoz emisyonunu bozmadan aracınızı hem daha performanslı hale getirip hem de daha az yakmasını sağlayabiliyoruz.

 Ticari araçlara sağlayabileceğimiz bir diğer avantaj ise, mevcut problemlerinizin yazılımsal olarak giderilmesidir. Bunlar da hız limiti eklenmesi / kaldırılması ve diğer motor arıza kodlarının kapatılması gibi işlemlerdir...

Araçlarınıza veya filonuza özel yazılım çözümlerimiz için iletişime geçin.